
влевовправо
Жіночий гаманець шкіряний лаковий Karya 1101-572 чорний з червоним
- Готово до відправки
- Код: Karya 1101-572
1 830 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець шкіряний лаковий Karya 1101-572 чорний з червоним
Стильний і практичний гаманець для жінок від Karya
Гаманець Karya 1101-572 – одна із самих практичних моделей на кожен день. Завдяки компактним розмірам та зручній внутрішній організації відділень гаманцем дуже зручно користуватися.
Організація гаманця Karya 1101-572:
-
2 повноцінних відділення для купюр і 1 додаткове
-
2 відділення на блискавці всередині і з тильної сторони гаманця для монет або інших дрібниць
-
10 відсіків для карток/візиток.
Розмір гаманця 19*9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 1 830 ₴









