
влевовправо
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Karya чорна через плече 0517-45
- Готово до відправки
- Код: Karya 0517-45
3 440 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Karya 0517-45
Зручна шкіряна сумка Karya для активного чоловіка
Якщо Ви замислюєтеся про покупку сумки через плече, радимо звернути увагу на асортимент турецького виробника Karya. Чоловіча шкіряна сумка Karya 0517-45 – універсальний повсякденний аксесуар, який неодмінно порадує Вас своєю якістю і стильним дизайном.
Характеристики моделі Karya 0517-45:
- фабричне турецьке виробництво Karya;
- м'яка натуральна шкіра;
- блискавка на сумці відкривається легко і зручно;
- 1 містке відділення, в якому є 2 кишені на блискавці, 3 відсіки для карток/візиток, 2 тримача для ручок/стілуса;
- з лицьової сторони сумки є відділення для планшета на магнітну кнопку,а також глибока відкрита кишеня;
- з тильної сторони - кишеня на блискавці;
- всередині якісна тканинна підкладка;
- плечовий ремінь зі шкіряною вставкою, незнімний.
Розмір сумки 26*21*4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 3 440 ₴










