
влевовправо
Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч Karya 5082-13 світло-бежева
- Готово до відправки
- Код: Karya 5082-13
1 850 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч Karya 5082-13 світло-бежева
Характеристики:
Бренд - Karya;
Країна виробник - Туреччина;
Матеріал - 100% натуральна шкіра;
Розмір - 22*12*4 см.
Маленька жіноча сумочка - це дуже практичний аксесуар. Ви можете використовувати його як гаманець і як маленьку сумочку. В неї помістяться всі необхідні особисті речі - гроші, картки, телефон, дрібні ключики. Класична форма і світло-бежевий колір роблять дану модель сумочки від Karya дуже зручною і для повсякденного використання, і для урочистих подій.
Особливості даної моделі
- натуральна теляча шкіра світло-бежевого кольору;
- металева фурнітура в кольорі "срібло";
- 1 основне відділення для грошей або для телефону;
- всередині відділення є відкрита кишеня і кишеня на блискавці;
- в комплекті є 2 знімних тоненьких шкіряних ремінці - короткий 50 см, а також довгий через плече.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 1 850 ₴









