
влевовправо
Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч замшева Karya 2622-17 бежева
- Готово до відправки
- Код: Karya 2622-17
2 550 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч замшева Karya 2622-17 бежева
Характеристики:
Бренд - Karya;
Країна виробник - Туреччина;
Матеріал - 100% натуральна шкіра;
Розмір - 20*11*4 см.
Насправді, жіночий клатч - це дуже практичний аксесуар. Ви можете використовувати його як гаманець і як маленьку сумочку. У нього помістяться всі необхідні особисті речі - гроші, картки, телефон, дрібні ключики. Класична форма і бежевий колір роблять дану модель клатча від Karya дуже зручною і для повсякденного використання, і для урочистих подій.
Особливості даної моделі
- натуральна теляча шкіра замша бежевого кольору;
- металева фурнітура в кольорі "золото";
- 2 просторих відділення для грошей або для телефону;
- одне внутрішнє відділення на блискавці і 6 відсіків для карток/візиток;
- є знімний ремінець для руки, а також знімний довгий ремінь через плече.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 2 550 ₴








