
влевовправо
Жіночий шкіряний клатч Karya 2031-756 різнобарвний
- Готово до відправки
- Код: Karya 2031-756
1 850 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний клатч Karya 2031-756 різнобарвний
Невеликий і зручний жіночий клатч KARYA
Насправді, жіночий клатч - це дуже практичний аксесуар. Ви можете використовувати його як гаманець і як маленьку сумочку. У нього помістяться всі необхідні особисті речі - гроші, картки, телефон, дрібні ключики. Класична форма і цікавий різнобарвний принт роблять дану модель клатча від Karya дуже зручною і для повсякденного використання, і для урочистих подій.
Розмір клатча 21*13*2 см.
Особливості даної моделі
- натуральна теляча шкіра з різнобарвним принтом;
- одне просторе відділення для грошей або для телефону;
- всередині є кишеня на блискавці, відкрита кишеня і 2 відсіки для карток;
- з лицевої сторони - невелика кишенька на блискавкці, з тильного боку - кишеня під клапаном;
- знімний ремінець для руки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Написи |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 850 ₴








