
влевовправо
Чоловіча шкіряна сумка з ручкою Karya 0877-53 чорна "під крокодил"
- Готово до відправки
- Код: Karya 0877-53
2 750 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка з ручкою Karya 0877-53 чорна "під крокодил"
Характеристики:
- Бренд - Karya;
- Країна виробник – Туреччина;
- Матеріал – натуральна шкіра;
- Розмір - 22*18*6 см.
Переваги чоловічої сумки з натуральної шкіри Karya 0877-53:
- Високоякісна натуральна шкіра;
- Надійна фурнітура – якісні блискавки, замки та пряжки бездоганно працюють протягом усього терміну служби сумки;
- Універсальність – аксесуар може використовуватися як барсетка (для цього у верхній частині передбачена зручна ручка) та сумки через плече з ременем, що регулюється по довжині (плечовий ремінь не знімний);
- Практичність - різні кишені та відділення дозволяють грамотно розмістити Ваші речі;
- Компактність – невеликі габарити сумки та її легка вага є найбільш оптимальними для повсякденного аксесуара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 750 ₴







