
влевовправо
Жіноча шкіряна сумка велика Karya 2352-09 біла
- Готово до відправки
- Код: Karya 2352-09
4 380 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Karya 2352-09 біла
Характеристики:
Бренд - Karya;
Країна виробник - Туреччина;
Матеріал - 100% натуральна шкіра;
Розмір - 31*30*13 см.
Особливості сумки Karya 2352-09:
- натуральна теляча шкіра білого кольору;
- всередині сумки велике відділення розділене кишенею-перегородкою на блискавці; у відділеннях є відкрита кишеня і кишеня на блискавці;
- з тильної сторони сумки - кишеня на блискавці;
- зручні по розміру ручки; є знімний ремінець через плече;
- всередині фірмова тканинна підкладка Karya.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 4 380 ₴









