
влевовправо
Жіночий шкіряний гаманець Karya 1119-45 чорний
- Готово до відправки
- Код: Karya 1119-45
1 830 ₴
+380 (67) 564-96-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець шкіряний чорний Karya 1119-45
Стиль і практичність в одній моделі
Жіночий гаманець Karya 1119-45 – дуже практична, зручна у використанні і красива модель.
Він складається із двох автономних відділень:
- одне закривається на красиву велику блискавку і включає 3 відділення для купюр і маленьке відділення на блискавці для монет;
- друге відділення закривається на клапан з магнітною кнопкою і включає 14 відділень на картки, 1 велике відділення-сіточку і потайнe кишенькe.
Розмір гаманця Karya 1119-45 - 19*9,5 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
- Ціна: 1 830 ₴










